Obchodní manažer v IT

Třebíč, Czech Republic
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Zdroj : Hitprace
Tato nabídka není dostupná ve vaší zemi.

Máte obchodního ducha a zkušenosti z oblasti IT? Do české IT společnosti s mezinárodním působením hledáme parťáka pro rozvoj byznysu.

Aktivní AJ podmínkou (min. B2). Fixní plat + zajímavé provize, rozvoj v oblasti moderních technologií.

CO BUDETE DĚLAT?

Spravovat a budovat obchodní a partnerskou síť v oblasti moderního IT software (B2B)

Jednat s partnery face to face nebo online

Prezentovat inovativní software potenciálním partnerům

Vyjednávat podmínky o provizní spolupráci s IT partnery

Mít na starosti obchodní transformace a optimalizace procesů

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Dynamickou práci v úspěšné IT firmě

Fix dle domluvy + zajímavé provize dle výsledků

Pravidelný home office

Firemní počítač a vybavení

5 týdnů dovolené

Sick days

Pružnou pracovní dobu

Příspěvky na kulturu a sport

Možnost práce na HPP i ŽL

Zvýhodněný mobilní tarif

Podporu ve vzdělávání

Občasné cestování

Firemní akce

Zázemí kanceláře : Region Třebíč / Praha / home office

Související nabídky