Asistent/ka v personální agentuře

Praha-Motol, CZ
JOBSTART s.r.o.
Zdroj : Easy-prace.cz
Tato nabídka není dostupná ve vaší zemi.

Jsme menší personální agentura s dlouhou tradicí. Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů.

Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

Aktuálně hledáme ASISTENTA či ASISTENTKU.PRACOVNÍ NÁPLŇ :

  • výběr vhodných kandidátů
  • komunikace s uchazeči
  • zadávání inzerce na pracovní portály
  • komunikace s klienty
  • administrativní činnost
  • vedení personální agendyPOŽADUJEME :
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost PC - MS Office
  • praxi v personalistice VÝHODOU
  • samostatnost, pečlivost, vytrvalost
  • ochotu učit se nové věci
  • obchodního ducha
  • výborné komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • komunikativní AJNABÍZÍME :
  • spolupráci se stabilní personální společností
  • zajímavou a různorodou kancelářskou práci
  • motivující příjem fix + zajímavé provize dle výkonu
  • práci na HPP
  • možnost home office
  • podpora při adaptaci vstupní a průběžná školení
  • každodenní podpora od managera
  • firemní benefity
  • prostor pro seberealizaci a vzdělávání
  • možnost kariérního posunu
  • kancelář v centru PrahyV případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Vzdělání : SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Související nabídky