Obchodní manažer v IT

Třebíč, Czech Republic
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Zdroj : Hitprace
Tato nabídka není dostupná ve vaší zemi.

Máte silného obchodního ducha a zkušenosti z oblasti IT? Do české IT společnosti s mezinárodním působením hledáme parťáka pro rozvoj byznysu.

Aktivní AJ podmínkou ( min. B2 ). Zajímavý plat + atraktivní provize, rozvoj v oblasti nejmodernějších technologií, možný kariérní růst na spolumajitele firmy.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Spravovat a budovat obchodní a partnerskou síť v oblasti moderního IT software (B2B)
  • Jednat s partnery face to face nebo online
  • Prezentovat inovativní software potenciálním partnerům
  • Vyjednávat podmínky o provizní spolupráci s IT partnery
  • Mít na starosti obchodní transformace a optimalizace procesů
  • Cestovat převážně v rámci Evropy

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Dynamickou práci v úspěšné IT firmě
  • Fix dle domluvy + atraktivní provize dle výsledků
  • Pravidelný home office
  • Firemní počítač a vybavení
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na kulturu a sport
  • Možnost práce na HPP i ŽL
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Podporu ve vzdělávání
  • Občasné cestování
  • Firemní akce
  • Zázemí kanceláře : Region Třebíč / Praha / home office
Související nabídky