Vedoucí směny ve výrobě - mistr/ová

Hradec Králové, Hradec Králové, Czech Republic
Hradecká pekárna, s.r.o.
Source : Personálka.cz
This job offer is not available in your country.

Do Hradecké pekárny přijmeme na pozici : Vedoucí směny ve výrobě - mistr / ová.

Jedná se o třísměnný provoz. Nástup možný ihned. PP na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce :

  • dodržení plánovaného výpekového plánu v množství a kvalitě
  • odpovědnost za výrobu a uvolňování jakostních a zdravotně nezávadných výrobků dle platné legislativy
  • organizace výroby během směny tak, aby využití linek i pracovníků bylo optimální
  • řízení a kontrola dodržování systému HACCP, Hygienického a sanitačního plánu
  • kontrola technického stavu výrobního zařízení, okamžité nahlášení všech poruch údržbě
  • kontrola dodržování technologických postupů výroby
  • dodržování zásad a kontrola BOZP, PO a dalších zákonných předpisů
  • evidence docházky (pracovní výkazy), evidence pracovních úrazů
  • zadávání požadavků do výroby na základě požadavků z expedice
  • dodržení množstevního a časového plánu výroby dle výpekového plánu a požadavků expedice
  • hodnocení práce jednotlivých výrobních zaměstnanců v hlášení o průběhu směny

Požadujeme :

  • SŠ, SOU, prokazatelná praxe na pozici mistra nebo technologa v průmyslové pekárně
  • zkušenosti s vedením podřízených zaměstnanců
  • nutný dobrý zdravotní stav bez alergií, astma, ekzémů, lupénky apod

Nabízíme :

  • příspěvek na firemní výrobky
  • stravenkový paušál, možnost závodního stravování
  • motivační příplatek
  • odpovídající finanční hodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost parkování zdarma
  • mzda od 35 000 Kč / měsíc

Požadavky

Minimální vzdělání : Střední odborné (vyučen)

Požadované jazyky

Čeština (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Výrobky a služby se slevou
  • Občerstvení na pracovišti